pongo-salon-dzieci

Nasze Usługi

pongo-salon-uslugi

Strzyżenie i stylizacja włosów dla dzieci

Od: 40zł

Nasz salon oferuje profesjonalne strzyżenie oraz stylizację włosów dla dzieci. Maluchy mogą przenieść się do świata bajek, siedząc wygodnie i bezpiecznie na siedzeniach w kształcie autek, podczas gdy nasza wykfalifikowana kadra fryzjerska obetnie włoski w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. W ofercie posiadamy także mnóstwo pięknych fryzur, które cudownie ozdobią roześmiane buźki.

pongo-salon-uslugi

Makijaż, malowanie twarzy i manicure

Od: 30zł

W Pongo zajmujemy się także makijażem dziecięcym. Podczas gdy mamusia odbywa szeregi zabiegów kosmetologicznych i fryzjerskich, pociechy mogą zaznać dorosłości i poczuć się jak małe księżniczki z pomocą naszych wykwalifikowanych kosmetyczek. Naszą specjalnością w Pongo jest również malowanie twarzy. Przekształcimy każdą buzię w postać z ulubionej bajki lub dodamy koloru poprzez przeróżne wzory. Posiadamy też ogromny wybór tymczasowych tatuaży, które w piękny sposób ozdobią i sprawią wiele radości.

pongo-salon-uslugi

Upiecia, warkoczyki oraz warkocze kolorowe

Od: 20zł

Spełnimy każdy Twój pomysl na fryzurę. W naszym salonie oferujemy warkoczyki kolorowe, afrykańskie oraz warkoczyki cornrows💥. Także wykonujemy warkocze klasyczne, francuskie, warkocze z 5 pasm, warkocze z wstążka, warkocze z nitkami oraz upiecia okolicznościowe. Stylizacje wykonane u nas będą najlepszą ozdobą na codzień, do sesji zdjęciowej a także na urlop! Serdecznie zapraszamy, wymyślimy coś niezwykłego dla Ciebie!

pongo-salon-uslugi

Bezpieczne przekłuwanie uszu

Od: 50zł

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą wykonamy zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. W PONGO stosujemy metodę która umożliwia przekłucie dwoje uszu jednocześnie dwoma pistoletami. Ma to duże znaczenie w przypadku dzieci i osób, które mają niski próg bólu. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ część aparatu przeznaczoną do przekłuwania skóry zastępuje jednorazowa, sterylna kaseta z kolczykiem i zatyczką (motylkiem). Z tego względu zakażenie jest praktycznie niemożliwe. Dodatkowo kolczyki są wykonane z plastiku medycznego z kryształkami Swarowski. Nie zawierają niklu i są w 100% hipoalergiczne. Sam zabieg jest bezbolesny i czas gojenia jest wiele szybszy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć cennik i resztę usług.

O nas

pongo-salon-o-nas

Salon Pongo to pierwszy i jedyny salon fryzjersko-kosmetyczny spełniający potrzeby całej rodziny. Założony przez matkę i córkę właśnie dla mam i dzieci. Rozumiemy wasze potrzeby i oferujemy profesjonalne usługi zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. U nas odprężysz się i odbędziesz serię zabiegów higienicznych lub fryzjerskich, podczas gdy Twoja pociecha zostanie objęta profesjonalną opieką naszych pracowników. Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi maluchami do naszego rodzinnego salonu Pongo!

 

Referencje

Super lokal stworzony na potrzeby małych klientów. Bardzo dobre podejscie do dziecka i mega cierpliwość. Udało sie sciac wlosy 3 latkowi, ktory na samo slowo 'fryzjer' placze i ucieka. A tu szybko, sprawnie i prawie bez płaczu! Dziekujemy i napewno wrócimy!!!😁

Edyta

I went over there for my kiddo's haircut on a recommendation and I felt really, really amazing after visiting over there. Amazing guys, really appreciate it.

Mohit

Mój synek to jest jeden z tych najgorszych klientów, ktory ryczy, kręci się i wyrywa, a jednak Pani Natalia jakimś nadludzkim cudem - już drugi raz - potrafiła go ostrzyc szybko, sprawnie i naprawdę ładnie. Także - naprawdę polecam.

Joanna